Benicio Del Toro jako naprawdę sprytny agent FBI


Benicio Del Toro zagra pracującego jako tajniak agenta FBI Jacka Garcię w filmie "Making Jack Falcone", za kamerą którego staje Steven Soderbergh.

Poznaliśmy kolejne szczegóły "Magnetism" - podwójnej płyty Ive Mendes, wokalistki określanej często jako "brazylijska Sade". Gary Ross zajmie się ekranizacją filmu "Venom". Główny bohater jego produkcji będzie pierwszym z przeciwników Spider-Mana, który doczeka się własnego obrazu. Jeden z najbardziej znanych azjatyckich dyrygentów Young Chil Lee z Korei Południowej poprowadzi w najbliższy piątek Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej w Kaliszu.W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater, który zawróci w głowie Sandrze. Gwiazdy serialu "Dr House" apelują do fanów o pomoc dla ofiar trzęsienia Ziemi na Haiti. Bruce Willis nadal stara się samodzielnie wykonywać wszystkie sceny kaskaderskie, chociaż producenci są temu przeciwni.

Ciepły, wzruszający, ujmująco zabawny. Mówią o nim "śląski Forrest Gump", dlatego w pierwszej kolejności zobaczą go właśnie Ślązacy. "Benek" w reżyserii Roberta Glińskiego w kinach już 4 czerwca.

"Na Wspólnej" to coraz popularniejszy telewizyjny adres. Świadczą o tym ponad cztery miliony widzów, które w ostatnich dniach odwiedziły ulicę Wspólną. Gości z odcinka na odcinek przybywa. Ogłoszone zostały nominacje do Fryderyków 2010 - muzycznej nagrody przyznawanej przez ZPAV. Jak zawsze najwięcej dziać będzie się w kategorii szerokopojętej muzyki klasycznej.

8 grudnia ukaże się nowy krążek post-rockowej grupy Trans Am. Płyta ukaże się dzięki wydawnictwu Thrill Jockey. Śpiewająca blogerka Sara May nie składa broni i po raz kolejny próbuje swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji. Tym razem w roli gościa u Maximussa, tarnowskiego wokalisty i tancerza. 50 tysięcy widzów w Lublinie oklaskiwało na koncercie Beatę Kozidrak, która świętowała swoje 50. urodziny. Wokalistka obecnie pracuje nad nową płytą grupy Bajm.Należąca do Jasona Reitmana firma producencka Right of Way Films kupiła prawa do ekranizacji satyrycznej powieści Simona Richa, scenarzysty Saturday Night Live. Do 17 maja można jeszcze przysyłać filmy na 3. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato - Radom 2010". Anna Wintour i Sarah Jessica Parker zostały zrekrutowane przez prezydenta USA Barracka Obamę na doradczynie w kwestiach sztuki.

Miley Cyrus wraca z nową płytą


22 czerwca ukaże się nowy album Miley Cyrus, "Can't Be Tamed".

Scarlett Johansson zadebiutuje na Broadwayu


Aktorka zadebiutuje na Broadwayu w nowej wersji sztuki Arthura Millera "Widok z mostu" u boku Lieva Schreibera.

Hugh Grant kończy karierę?


Hugh Grant zupełnie poważnie rozważa zakończenie kariery aktorskiej, ponieważ zaczyna odczuwać tremę przed kamerą.

Marcin Szczygielski pisze musical


Marcin Szczygielski, który niedawno wydał powieść "Bierki" nie odpoczywa. Partner Tomasza Raczka pisze właśnie musical.

Konkurs Wideoklipów na Festiwalu Plus Camerimage


Wideoklipy stanowią integralny element ewolucji filmu we wszystkich jego odmianach. Konkurs na Festiwalu Plus Camerimage ma na celu przypomnienie tego faktu i wyłonienie teledysków o największych walorach wizualnych i estetycznych.

szacunek nieruchomości to nasza fach wyrafinowany. O w jakim stopniu chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski profesjonalista majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny również profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo szacunek nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeśli chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Własny koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją dziedziniec w środku nienaturalność wypłacalny również

wycena nieruchomości Warszawa

profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy ekspert majątkowy Warszawy wyceni oraz budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Nasz to furt kompleks profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją aktywność. Zawodowiec majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie kawusia na ławę aż aż do twojej siedziby mieszkania. Miejscowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną krocie. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Lokalny to zawsze całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją operacja. Respondent majątkowy Syreni twierdza z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby