Benicio Del Toro jako naprawdę sprytny agent FBI


Benicio Del Toro zagra pracującego jako tajniak agenta FBI Jacka Garcię w filmie "Making Jack Falcone", za kamerą którego staje Steven Soderbergh.

Hollywood planuje kolejny film o kultowym japońskim potworze Godzilli. Cesaria Evora to pierwsza potwierdzona gwiazda drugiej edycji Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010, który odbędzie się już 22 maja - poinformowali organizatorzy imprezy. Deathmetalowcy ze szwedzkiej grupy Aeon ujawnili szczegóły trzeciego albumu "Path Of Fire".Telewizja Fox nie zamówi kolejnych serii sitcomu "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Wystawami "Sanja Iveković. Trening czyni mistrza" i "Polak, Żyd, artysta. Tożsamość a awangarda" Muzeum Sztuki w Łodzi rozpocznie w sobotę nowy sezon artystyczny. Wystawowe plany na najbliższy rok dyrekcja muzeum przedstawiła w czwartek na konferencji prasowej. 4 grudnia ukaże się nowa płyta Stinga. Zestaw "A Winter's Night... Live from Durham Cathedral" jest zapisem występu artysty w jednej z najsłynniejszych katedr Anglii, znajdującego się blisko Newcastle - rodzinnego miasta artysty.

Telewizyjna Dwójka planuje realizację trzeciej i czwartej serii "Tancerzy" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Tylko dni dzielą nas od premiery filmu Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty "Beats of Freedom - Zew wolności", opowiadającego o narodzinach polskiego rocka i roli, jaką odegrał w życiu Polaków w czasach PRL-u. Od 12 marca obraz będzie można oglądać w kinach całej Polski. Zooey Deschanel zagra główną rolę w nowym serialu HBO. Produkcja będzie oparta na książce "I'm With The Band: Confessions Of A Groupie".

Projekcja filmu "Pętla" w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa oraz koncert "Znane tematy filmowe" w wykonaniu Nataszy Urbańskiej i Mariusz "Fazi" Mielczarek Group zainaugurują w sobotę, 12 grudnia, 6. edycję Jazzowych Spotkań Filmowych w Warszawie, która potrwa aż do maja. Podczas przypadającej w sobotę (6 lutego) 65. rocznicy urodzin króla reggae Boba Marleya zostanie zorganizowana akcja wsparcia dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti. Twórcy brytyjskiej opery mydlanej Coronation Street chcą zaprosić do gościnnego występu Noela Gallaghera.Ten Typ Mes nagrał filmik, w którym odnosi się do swojego udziału w utworze "Powinnaś być ze mną" i jego promocji. Joe Johnston, reżyser trzeciego filmu z serii "Park Jurajski", najprawdopodobniej stanie za kamerą kolejnego sequela. W zestawieniu OLIS, najchętniej kupowanych płyt przez Polaków króluje dokładnie ta sama trójka artystów co w dwóch ostatnich notowaniach. Pierwsze miejsce niezmiennie należy do Stinga z krążkiem "If on A Winters Night", za nim nim znaleźli się Hey i Agnieszka Chylińska.

Miłość na scenie w cenie


Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

Arctic Monkeys: zaczniemy nagrywać nowy materiał


Grupa Arctic Monkeys planuje rozpoczęcie pracy nad nowym albumem natychmiast po zakończeniu amerykańskiej trasy koncertowej.

"Taniec z gwiazdami": odpadł Przemysław Miarczyński


W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" z programu odpadła pierwsza para. W kolejnych odcinkach show widzowie nie zobaczą już reprezentant Polski w windsurfingu Przemysława Miarczyńskiego i jego pratnerki Magdaleny Soszyńskiej-Michno.

"Kosmos" Hołdysa później


Nie 16 kwietnia, lecz 10 czerwca odbędzie się powrotny koncert Zbigniewa Hołdysa pod nazwą "Hołdys Kosmos!".

Akcja edukacyjna w stulecie powstania "Roty"


Plenerową akcją edukacyjną uczczą w sobotę poznaniacy 100. rocznicę powstania pieśni patriotycznej "Rota" - poinformowała w czwartek PAP Arleta Kolasińska z Towarzystwa im. Feliksa Nowowiejskiego.

szacunek nieruchomości to nasza fach wyrafinowany. O w jakim stopniu chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski profesjonalista majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny również profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo szacunek nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeśli chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Własny koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją dziedziniec w środku nienaturalność wypłacalny również

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy ekspert majątkowy Warszawy wyceni oraz budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Nasz to furt kompleks profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją aktywność. Zawodowiec majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie kawusia na ławę aż aż do twojej siedziby mieszkania. Miejscowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną krocie. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Lokalny to zawsze całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją operacja. Respondent majątkowy Syreni twierdza z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby