iPad miał posiadać kamerkę?


Rozbiórka na części pierwsze tabletu iPad firmy Apple dowodzi, że początkowo urządzenie miało być wyposażone w przednią kamerkę internetową.

Realizacja umowy pomiędzy Microsoftem a Yahoo! miała właśnie wejść w ostatnie stadium. Obie firmy jednak donoszą, że będą opóźnienia. Program szkolenia 1. Planowanie zadania audytowego - ogólne założenia, dyskusja 2. Przygotowanie planu długoterminowego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Amerykańska firma Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.Podstawy kompozycji plastycznej z natury. Pejzaż, architektura i inne kompozycje plastyczne. Szkice rysunkowe i malarskie. Dla zaawansowanych - malarstwo olejne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Garmin ASUS przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży dwóch nowych modeli smartfonów. BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

Zdjęcia ze stoków narciarskich w usłudze Street View; na bieżąco aktualizowane informacje o medalach i inne wiadomości z igrzysk; specjalna strona dla fanów zimowych zmagań sportowych – to wszystko od Google.

Urządzenie wygląda na pozór niczym zwykłe okulary, jednak wbudowana w oprawę mini kamera, czyni zeń sprzęt o szerokim spektrum zastosowań. Według doniesień klientów w Sieci, nowe iMaki z procesorami Core i7 pękają podczas użytkowania lub są już uszkodzone po otwarciu pudełka.

Od 6 lat naszą główną specjalnością jest przygotowanie nowożeńców do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca # zajęcia są ...
Lokalizacja: Sosonowiec - Rodzaj: kurs przygotowawczy Tascam CD-200i to profesjonalny odtwarzacz CD, przystosowany do montażu w obudowach rackowych. Dodatkowo wyposażono go w stację dokująca do iPodów. Jen-Hsun Huang, dyrektor generalny Nvidii, twierdzi, że obóz zielonych sprzedał już setki tysięcy kart graficznych, opartych na procesorze Fermi. Pytanie tylko - gdzie?Firma Microsoft ujawniła oficjalną nazwę dla projektu "Natal". Nowy produkt nazywa się Kinect for Xbox 360. Jest to nowy kontroler przeznaczony dla konsoli Microsoftu, który w sklepach pojawi się przed końcem bieżącego roku. Oficjalna premiera Kinecta ma odbyć się jeszcze dziś, w trakcie targów E3. Wtedy mamy poznać terminy uruchamiania sprzedaży na wybranych rynkach, a także ceny. Według ostatnich doniesień, Samsung ma zaprezentować na wrześniowych targach IFA pierwsze telewizory LCD z technologią odświeżania obrazu 400Hz. Firma Alcatel-Lucent zrealizowała pierwsze na świecie połączenie sieciowe z transmisją danych przez sieć Long Term Evolution (LTE) w paśmie 800 MHz – w zakresie "Europejskiej Dywidendy Cyfrowej".

Powiesił się przez filmik na YouTube'ie


Kompromitujące filmy na YouTube mogą być dla niektórych zbyt dużym ciosem: 21-latek ze Strzegomia, po ukazaniu się jednego na swój temat, popełnił samobójstwo.

Yahoo! zamyka legendarny serwis


GeoCities, legendarny już serwis, który powstał w początkowych czasach Internetu, przestał istnieć. Yahoo! zdecydowało się zamknąć portal.

Call of Duty opowie o Zimnej Wojnie


Nowa odsłona sagi Call of Duty, tym razem tworzona przez studio Treyarch, będzie nosić podtytuł Black Ops i opowiadać o działaniach tajnych służb podczas Zimnej Wojny.

"Żyjące" witryny Google'a


Google rozpoczyna współpracę z dziennikami New York Times oraz Washington Post, aby utworzyć nowy typ stron z wiadomościami - Living Stories.

14-megapikselowy ultrazoom od Olympusa


Najnowszy ultrazoom firmy Olympus, wyposażony w 14-megapikselową matrycę, 30-krotne zbliżenie i funkcję kręcenia filmów HD, pojawia się w sklepie internetowym Amazon.

szacunek nieruchomości to nasza fach wyrafinowany. O w jakim stopniu chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski profesjonalista majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny również profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo szacunek nieruchomości to nasza praca wyrafinowany. Jeśli chcesz ułożyć zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Własny koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją dziedziniec w środku nienaturalność wypłacalny również

wycena nieruchomości Warszawa

profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy ekspert majątkowy Warszawy wyceni oraz budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Nasz to furt kompleks profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją aktywność. Zawodowiec majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie kawusia na ławę aż aż do twojej siedziby mieszkania. Miejscowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni również budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną krocie. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Miasto stołeczne Lokalny to zawsze całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją operacja. Respondent majątkowy Syreni twierdza z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby